Upozornění na zajímavé články z blogů na signály.cz

Archiv Leden 2008

31. 1. 2008 11:27

Potratit a možná přežít, nebo porodit a jistě zemřít? (příběh, vojtec)Nervy (k zamyšlení, LídaK)Poděkování ženám (ze života, petisek)Ratnici svjetla - Vojáci světla (poesie, Thompson)120 let od smrti Dona Boska (poselství, zdis)


Poselství papeže Benedikta XVI. k postní době 2008 A další citátek (Citáty, KačKačka)Rozhovor s Bohem (Rozhovor, Pavel)Každá doba má své kacíře (K zamyšlení, Kvetinka52)


Poselství papeže Benedikta XVI. (K postní době)Credo (1.díl: Hledání) (Ze života novicky, neposeda)Osvobození od zlého (Tip na přednášku, majkiii)Jsi požehnáním (Tip na knihu, lagabriella)


Pán s Tebou (Evangelium, Petisek)Litoměřice bez biskupa! (Zprávy, Vianney)Co se mi v pátek přihodilo (Vybíráme z osobních blogů, Anyzka)Rusko-česky o lásce v 1. listě Korintským (Překlady, Žuch)


Rok apoštola Pavla (Oslavy v Tarsu, DominikO) Jak pochopit pštrosa? (Nestrkáš taky hlavu do písku?, LídaK) O hudbě (Z osobních blogů, WorshipJozin) Toulouslá reality show (Ze života jednoho dominikána..., LudvikOP) Nabídka práce (Pedagog volného…


25. 1. 2008 14:13
Rubrika: Pátek | Štítky: báseň, hudba, modlitba, zamysleni

Modlitba za český národ na přímluvu sv. Pavla (modlitba, Neposeda) Už vím (báseň, Kristhin) Simple Plan-Welcome to my life (videoclip, Kristhin) Nový film o Donu Boscovi (Filmová upoutávka, majkiii) Kulatý stůl na téma EKUMENISMUS (média)


Jak pohnout skříní?:))) (K zamyšlení, Anyzka)Írán ničí hrob Kýra Velikého (Historie a současnost, DominikO)Indická legenda (Pro radost do života, Kvetinka52)Nový film o Donu Boscovi (Filmová upoutávka, majkiii)Kulatý stůl na téma EKUMENISMUS (média)


Eccomi Mada me (Hudba, Pitka)Zklamání... (Vybíráme z osobních blogů, Raduliks)Lednové zamyšlení (Zamyšlení, Edmond)


22. 1. 2008 9:59
Rubrika: Úterý | Štítky: Anežka, LídaK, megy, myšlenky, zamysleni, Zážitek

Medvěd (Zážitek, LídaK)Jsem nepoužitelný/ná? (Myšlenky, megy)Jak šel Bůh se mnou (Zamyšlení, Anezka)


Přátelé (Ze života, Seily)Předvánoční večer mladých v Rychnově n. Kněž. (Vybíráme z osobních blogů, Barabek)Láska nejvyšším darem (Inspirace, Lenča)Ne každý je věřící...I (Život s Bohem, Majkiii)


Autor blogu Grafická šablona